Sklepy Internetowe Chrzanów

Projektujemy proste, złożone, zaawansowane i profesjonalne sklepy internetowe dla firm z miasta Chrzanów i powiatu Chrzanowskiego.
Sklepy internetowe Chrzanów to przede wszystkim przyjazny design, szybkie działanie oraz najważniejsze – bezpieczeństwo.

Jeśli interesuje Cię oferta ECOWEB, napisz do nas kontakt@ecoweb.pl lub zadzwoń +48 500 754 990.

Stworzone dla naszych klientów sklepy internetowe opieramy o system zarządzania treścią WordPress z WooCommerce, PrestaShop oraz OpenCart. Każdy z tych systemów można bez problemu połączyć z SubiektGT, Comarch, Allegro, eBay, Baselinker, itd. Sklepy tworzone przez ECOWEB są samo wystarczalne, w znacznym stopniu zautomatyzowane, przez co ich obsługa nie wymaga zaawansowanej wiedzy. W ramach projektu sklep internetowego oferujemy szkolenie wybranego pracownika z obsługi sklepu, dodawania produktów oraz realizacji zamówień. W cenie jest również wdrożenie sklepu na wybranym przez klienta serwerze – tutaj służymy pomocą w doradztwie, jak również skalibrowania oprogramowania sklepu z oprogramowaniem CRM klienta.

WooCommercePrestaShopOpenCart
prosta obsługazaawansowane rozwiązaniadla średnio zaawansowanych
w cenie od 1600 zł bruttow cenie od 3800 zł bruttow cenie od 1800 zł brutto
realizacja do 7 dnirealizacja do 30 dnirealizacja do 10 dni
w cenie integracja z bramkami płatniczymi, kurierami, zabezpieczenia 2FA, oprogramowaniem CRM, indywidualny design, szkoleniew cenie integracja z bramkami płatniczymi, kurierami, zabezpieczenia 2FA, oprogramowaniem CRM, indywidualny design, szkolenie w cenie integracja z bramkami płatniczymi, kurierami, zabezpieczenia 2FA, oprogramowaniem CRM, indywidualny design, szkolenie
Wyceń i otwórz sklepWyceń i otwórz sklep Wyceń i otwórz sklep

Plan tworzenia sklepu internetowego z ECOWEB jest bardzo prosty. Wraz z klientem przygotowujemy matę, na której zaznaczamy funkcjonalności, rysujemy wstępny design, a następnie tworzymy wersję demonstracyjną dla klienta szablonu. Po zmianach i akceptacji wycinamy szablon i wprowadzamy do wybranego systemu CMS zarządzania treścią, następnie dodajemy najważniejsze funkcje, integrujemy z CRM klienta, szkolimy pracownika. Gotowe. Możesz już prowadzić sprzedaż z własną platformą ecommerce.