POZYCJONOWANIE STRON

W ECOWEB pozycjonowanie stron zawiera gwarancję pisemną uzyskania wysokich wyników TOP10 w przeciągu od 180 do 240 dni od zawarcia umowy lub zwrot pieniędzy. W cenie pełna optymalizacja witryny, przyśpieszenie działania. Cena dotyczy fraz składających się z przynajmniej dwóch słów. Każda fraza składająca się z jednego słowa jest płatna dodatkowo +600,00 zł rocznie. Dodatkowa jedna fraza z dwóch lub więcej słów +200,00 zł rocznie. Limit pozycjonowania 20 fraz dla jednej domeny w pierwszym roku umowy.

pozycjonowanie stron internetowych
pozycjonowanie stron internetowych

Do pozycjonowania stron w chrzanowie wykorzystujemy wyłącznie naturalne techniki pozyskania mocnego zewnętrznego linkowania dofollow oraz naturalnego ruchu do twojej witryny, w tym: własne katalogi stron (polityka ZERO spamu) o wysokim współczynniku DR 40+ pochodzenia polskiego oraz wspierające zagraniczne, social media, portale wideo typu youtube lub vimeo, banery reklamowe w popularnych serwisach np. wykop, zwiększające ruch na twojej stronie, serwisy opinii Google Maps.

Jeśli chcesz poznać nasze osiągniecia, napisz do nas na adres kontakt@ecoweb.pl. Nie publikujemy publicznie tych informacji z kilku względów: nieuczciwa konkurencja – podbieranie klientów którzy często zostają oszukani przez konkurencję i tracą pieniądze, kradzież informacji w tym wykresów przez konkurencje i wykorzystywanie jako własne, działania szkodliwe ze strony konkurencji dla domen naszych klientów.

W naszym portfolio jest ponad 650 fraz, z czego 60% zawiera 2 słowa, 30% zawiera 3 słowa lub więcej oraz 10% jest z jednego słowa kluczowego. Ponad 600 fraz w TOP10, z czego 200 fraz w TOP3 i 50 fraz TOP1.

JAK TUTAJ TRAFIŁEŚ?

Pozycjonowanie Stron. Jak zamawiać?

Dokonaj zamówienia usługi, podaj domenę strony z WWW lub bez WWW (zgodnie z zastosowanym standardem), podaj słowa kluczowe (jeśli pozycjonujesz się lokalnie, dopisz do każdego słowa miejscowość), opłać usługę. W przeciągu 1 dnia roboczego otrzymasz do podpisania umowę (tutaj jest podgląd wzoru umowy), podpisz umowę i odeślij w postaci zdjęcia, skanu lub pliku PDF. Teraz otrzymasz od nas specjalny link do formularza w szyfrowanym i zabezpieczonym połączeniu. Podaj dane dostępowe do serwera FTP (dla witryn HTML) lub CMS (np. WordPress, Joomla, PrestaShop), podaj adres do wizytówek social media (dodaj do administracji wskazany w formularzu adres e-mail w portalach społecznościowych). Przez kolejne 6 dni od otrzymania tych informacji będziemy zajmować się optymalizacją twojej strony internetowej, szykować zaplecze dla twojej branży. Ponadto, sprawdzimy Twoją stronę pod kątem wirusów i je usuniemy, zbadamy adres IP na których jest twoja strona, a jeśli będzie taka potrzeba związana z wolnym działaniem twojej strony dokonamy zmiany hostingu na szybszy.

SEO 3SEO 4SEO 5SEO 6SEO 8SEO 10
Ilość fraz3 frazy4 frazy5 fraz6 fraz8 fraz10 fraz
Długość fraz2 lub więcej słów2 lub więcej słów 2 lub więcej słów 2 lub więcej słów 2 lub więcej słów 2 lub więcej słów
Okres umowy12 miesięcy12 miesięcy 12 miesięcy 12 miesięcy 12 miesięcy 12 miesięcy
Gwarancja TOP10180 dni200 dni220 dni240 dni260 dni280 dni
Rodzaj SEOlokalne i krajowelokalne i krajowe lokalne i krajowe lokalne i krajowe lokalne i krajowe lokalne i krajowe
Raportystatystyki
SeoStation
statystyki SeoStation statystyki SeoStation statystyki SeoStation statystyki SeoStation statystyki SeoStation
Optymalizacjaw ceniew cenie w cenie w cenie w cenie w cenie
Abonament roczny1350,00 zł2000,00 zł2150,00 zł2300,00 zł2600,00 zł2900,00 zł
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE