Program do pozycjonowanie stron

LekkieSEO to proste oprogramowanie (skrypt PHP/MySQL) niezbędne w każdej agencji reklamowej. LekkieSEO pozwala na tworzenie milionów katalogów na serwerach i administracji artykułami w tych katalogach z wykorzystaniem jednego panelu administracyjnego.

Do prawidłowego działania wymaga posiadania własnego szybkiego serwera VPS lub serwera dedykowanego jako bazę na panel administracyjny oraz bazę danych MySQL, wyposażonego w minimum 4 rdzenie, 8 GB RAM, dysk SSD NVMe i 100/100Mbps nielimitowanego łącza internetowego. Dzięki takiej konfiguracji z zastosowaniem panelu zarządzania hostingiem aaPanel, możemy obsłużyć równocześnie do 200.000 katalogów na zewnętrznych serwerach/hostingach SEO z naszego panelu administratora.

Patrząc na wyniki Google Website Speed (PageSpeed Insight) naszych katalogów korzystających z usług hostingowych firm takich jak SEOHost.pl, przyjmując wymieniony wyżej bazowy serwer VPS do zarządzania katalogami oraz ilość ponad 58.000 katalogów LekkieSEO znajdujących się w naszym posiadaniu, wynik osiągany przez każdy katalog i wpis rzędu 99/100 punktów pozwala nam nazwać nasz skrypt LekkieSEO najlepszym rozwiązaniem prywatnego zaplecza do pozycjonowania stron internetowych dostępnym na rynku.

lekkieseo

Skrypt Lekkie SEO dostępny jest dla agencji w cenie 3500.00 zł brutto z dożywotnim wsparciem. Ponadto oferujemy możliwość dodania wpisów w naszych prywatnych katalogach opartych na skrypcie lekkie seo. Cennik usługi dostępny jest pod adresem https://klient.lekkieseo.pl.

Zostaw komentarz