Pozycjonowanie Google Maps

Nowy sposób na podbicie rynku to pozycjonowanie google maps poprzez utworzenie zgodnie z regulaminem Google 3500 wirtualnych punktów, w różnych miastach, które zaciągają informacje o twojej firmie z głównej lokalizacji (słowa kluczowe, usługi, produkty, zdjęcia, filmy, strony, telefony i opinie). Dzięki temu, mając firmę np w Krakowie, możesz mieć wirtualny oddział pokazujący się na pierwszym miejscu w innych miastach w promieniu 95km!

Pozycjonowanie wizytówek google

Miasta lokalizacji wybierzesz osobiście lub wspólnie z naszą pomocą. Pamiętaj, że musi to być ilość równa 3500 miast. Dużo. Prawda?

pozycjonowanie stron seo chrzanów trzebinia libiąż google maps

Co dają nam te wirtualne punkty?
Wyobraź sobie, że ktoś szuka w małej wiosce Pawlikowice zlokalizowanej kilka kilometrów od Krakowa usługi krawcowej, otwierając Google Maps na komputerze lub telefonie wyszukuje usługi Krawcowa, oddala mapę i widzi… 3500 punktów, w których znajduje się Twój numer telefonu oraz odnośnik do strony internetowej. Jak myślisz, kogo ten klient wybierze? Konkurencyjną firmę, która klasyfikuje się gdzieś w dolnej części wyników wyszukiwania, czy Twoją firmę z pierwszych 10 wizytówek?

Musisz również zauważyć, że dzięki wirtualnym punktom twoja firma posiadająca mniejszą ilość pozytywnych ocen lub mniejszą średnią, znajdzie się wyżej w wynikach wyszukiwania niż konkurencja. A to za zasługą wirtualnych lokalizacji firmy.

Ile trwa stworzenie takich wizytówek w Google Maps?
W rzeczywistości tworzenie tych wizytówek jest w pełni zautomatyzowane i trwa do 90 dni. Nie potrzebujemy od Ciebie żadnego potwierdzenia adresu pod którym jest firma. Posiadamy status zaufanego partnera Google, a więc nasze wizytówki są automatycznie dołączane.

Czego potrzebujemy?
Linku do wizytówki głównej firmy
Branży Twojej firmy

Ile kosztuje taka usługa?
Cena usługi to 1600 zł brutto, a opłata jest jednorazowa.

Czy mogę zamówić więcej niż 3500 lokalizacji?
Możesz zamówić dowolną ilość pakietów 3500 wizytówek, z tym że jeden pakiet dla jednej głównej wizytówki.

Jak zaopatruje się na to Google?
Dla Google są to wirtualne punkty, a więc zgodnie z regulaminem fizyczny punkt lokalizacji o konkretnej nazwie możesz mieć tylko jeden. Wirtualnych w nieskończoność.

Czy moje konto Google Maps może otrzymać jakąś blokadę?
Nie, nie może. W żaden sposób nie wiążemy dodanych wizytówek wirtualnych przez API z twoim kontem klienta Google My Business. Dodajemy je z swoich kont.

Zmieniam dane w swojej wizytówce, co się stanie z wirtualnymi lokalizacjami?
Tutaj również nastąpi zmiana, gdyż wirtualne lokalizację w Google Msps są powiązane z główną wizytówką firmy na zasadzie powielenia danych.

A teraz wprowadź usługę/produkt, zbliż na województwo i wyszukaj. Zobaczysz na pierwszych miejscach listingu swoje wirtualne miejscówki. To samo widzą Twoi klienci…

A co w przypadku, gdy mamy większą ilość klientów tej samej branży?
Nie przejmuj się tym, u nas w jednej branży może zamówić pakiety tylko jeden podmiot. Kto pierwszy ten lepszy.

Czy mam jakąś gwarancję?
Po pierwsze umowna, w przypadku niewywiązania się z umowy – zwrot, usunięcia wpisów po realizacji umowy – zwrot. Co ważne zwrot jest automatyczny. Dokonujesz płatności np przez przelewy24, które w przypadku naszego serwisu wykorzystują bramkę Stripe. Żebyś poczuł się pewnie, zapisz sobie naszą stronę do PDF i w przypadku niewywiązania się przez nas z umowy, wystarczy zgłosić się do operatora płatności Stripe przez link podany w potwierdzeniu płatności o zwrot pieniędzy. Dołącz plik PDF z naszą ofertą i w przeciągu 14 dni Stripe zwróci ci pieniądze. Dla nas ważny jest klient, u nas wszystkie zamówienia są w 100% zrealizowane, a na przełomie 5 lat nie mieliśmy żadnego zwrotu – tylko zadowolonych klientów. 

W jaki sposób mogę zamówić usługę?
Celem dokonania zamówienia należy przejść pod adresem https://www.ecoweb.pl/usluga/pozycjonowanie/pozycjonowanie-google-maps-3500lok/, gdzie wybierzesz swoją branżę oraz podasz link do wizytówki. Następnie po dokonaniu płatności możesz przesłać listę miejscowości do wirtualnych punktów lub wybierzemy je dla Ciebie.

Pozycjonowanie wizytówek Google. Pozycjonowanie Google Maps.