Office 365 Personal na zawsze za darmo

Zagraniczny serwis softwin.space postanowił zrobić wielbicielom pakiet Office prezent i udostępnił możliwość uzyskania za darmo dożywotniej licencji Office 365 Personal wraz z aplikacjami na pulpit Windows takimi jak Word, Excel, Power Point, Outlook. Trzeba się śpieszyć.

Darmowy Office 2019 Professional

Trzeba się śpieszyć. Licencje znikają jak świeże bułeczki. Jeszcze wczoraj było dostępnych 100.000 licencji, a teraz pozostało jedynie 15.000 licencji. Wartość nowego i dożywotniego pakietu Office 365 Personal to przeszło 900,00 zł. To jest nie lada gratka.

Jaki jest koszt Office 365?

Teoretycznie jest za darmo. W praktyce, żeby otrzymać licencje musi podać swoje imię, nazwisko, adres, email oraz wyrazić zgodę na otrzymanie dwóch wiadomości reklamowych na nasz adres e-mail. Na jedno nazwisko, adres i mail możemy otrzymać wyłącznie jedną licencję.

Wypisuję się z newslettera

Warunkiem ważności licencji jest aktywna subskrypcja newslettera. Gdy wypiszemy się z subskrypcji, nasze konto darmowego pakietu Office 365 z licencją Office 2019 zostanie zablokowane.

Myślę, że te 2 wiadomości e-mail, które możemy zawsze oznaczyć jako “spam” to nie jest wysoki koszt w porównaniu do aktualnych cen pakietu.

Anonimowy oferent zapewnia nas o dostępności licencji, a nawet pozwala na zamawianie w preorderze, czyli jak skończy się pula, a oferent (darczyńca) będzie miał taką chęć to doda kolejną pulę licencji

Śpiesz się. Kto pierwszy ten lepszy!

Prawdopodobnie ten sam darczyńca w przeszłości rozdawał za darmo roczne licencje dla AVAST, AVIRA, ESET, a nawet Windows 7 Professional!

Zostaw komentarz