Niebezpieczne pozycjonowanie w katalogach firm

Ten artykuł został stworzony ku przestrodze przed naciągactwem i utratą cennych środków finansowych za usługi pozycjonowania twojej wizytówki w katalogach firm i stron takich jak firmy.net, panorama firm czy pkt.pl.

Uważaj również na oferowane przez te firmy usługi pozycjonowania stron, gdyż umowa pozycjonowania dotyczy wyłącznie pozycjonowania wizytówki w ich katalogu i google, a nie pozycjonowania twojej domeny w wyszukiwarce internetowej. A sama usługa realizowana jest poprzez sztuczne ustalenie pozycji w katalogu opierając się wyłącznie o wysokość budżetu i twoją płatność. Ważna kwestią która należy od razu poruszyć jest brak jakiejkolwiek gwarancji, że tą pozycję utrzymasz. Wystarczy, że w danym miesiącu przyjdzie kolejny klient, który skusi się ich ofertą, podpisze umowę, zapłaci, a ty stracisz swoją pozycję w katalogu.

Opinie pozycjonowanie firmy.net

Zanim rozpoczniesz współpracę z jakąkolwiek firmą, a w szczególności polecaną na grupach tematyki pozycjonowania w portalu Facebook, zapoznaj się z opiniami ogólnodostępnymi oraz dokonaj researchu opinii od rzeczywistych klientów tej firmy choćby w social media. Przeanalizuj wszystkie zdobyte informacje.

Opinie pozycjonowanie wenet (PF.pl)

Uważaj na kluczki prawne umów z tymi kolosami, gdyż te kluczki zgodne są z prawem w Polsce. Dla przykładu, jeśli nie będziesz widzieć efektów działań firmy pozycjonującej stronę internetową i postanowisz zrezygnować z usługi musisz liczyć się z koniecznością zapłaty kary umownej w wysokości różnicy między ceną bez promocji za pełen okres umowy i ceny promocyjnej już zapłaconej oraz opłacenia dodatkowych usług objętych rabatami. Z kwoty umowy oscylującej na 5000 zł rocznie, może zrobić się kwota 50000 zł. Jeśli jednak masz ten problem, chcesz skorzystać z naszej oferty to nasz radca prawny zajmie się twoją sprawą i rozwiąże problem bez obowiązku płatności pozostałej kwoty oraz bez kosztownego i długiego procesu sądowego.

Opinie pozycjonowania PKT.pl

(Polskie Książki Telefoniczne – własność WeNet z Panorama Firm).

WeNet jest to firma która powstała wiele lat temu w celach optymalizacji podatkowych. Po wielu latach nieetycznych działań oraz umów Panoramy Firm i PKT przejęli ich serwisy wraz z klientami, poczym wciągali w spirale kosztów i długów kolejnych klientów. Znam osobiście przypadki, kiedy WeNet potrafił naszym klientom spierających się o jakość świadczonych usług pod kątem pozycjonowania przez WeNet pokazywać jako dowód realizowania umowy osiągnięte najnowsze wyniki przez ECOWEB jako własne. W tym czasie to my zajmowaliśmy się optymalizacja, która nie została wykonana oraz pozycjonowaniem stron tych klientów. I to nasza praca, która była na papierze została przez WeNet wykazana jako dowód ich prawidłowych działań oraz osiągnięć umownych. W ten sposób WeNet wbijał sobie nóż do trumny i nasz radca prawny szybko stawiał WeNet na nogi, dzięki czemu rozwiązywali umowy z klientami za porozumieniem stron. Niektórzy klienci otrzymali nawet zwrot wpłaconych środków dla WeNet za ich usługę pozycjonowania, która nie została zrealizowana.

Meritum tego artykułu to ostrzeżenie przed nieuczciwymi praktykami PF, PKT, WENET, FIRMY NET stosowanymi wobec klientów nieznających się na SEO.

Jeżeli szukasz niedużej agencji, która wykona dla Ciebie porządną usługę pozycjonowanie stron, to ECOWEB będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. My gwarantujemy uzyskanie wyników i naszą skuteczność. Skontaktuj się z nami, napisz wiadomość na adres [email protected] lub zadzwoń 500 754 990. Z przyjemnością wykonamy audyt Twojej strony, a jeśli posiadasz umowę z WeNet z której nie jesteś zadowolony to pomożemy w rozwiązaniu jej bez dodatkowych kosztów i zbędnych sporów sądowych.

Zostaw komentarz