Hosting dedykowany bez zbędnych ograniczeń w postaci ilości plików, rodzaju plików, sposobu wykorzystania, z znakomitym panelem zarządzania aaPanel w SSL, dostępem do konsoli SSH, szybkim dyskiem SSD, z wieloma dodatkowymi opcjami, geolokalizacją w Europie (Niemcy), dedykowanym adresem IPv4 i IPv6 oraz SLA wynoszącym minimum 99.99% w skali miesiąca!

W cenie automatyczny backup wykonywany codziennie o 01:00.
Backup przechowywany jest przez 3 dni kalendarzowe.

Trochę o panelu zarządzania. aaPanel jest dość młodym projektem alternatywnym dla cPanel. Jego intuicyjna obsługa została przygotowana w taki sposób, aby największy laik bez problemu poradził sobie z tym panelem zarządzania. Sam panel zużywa 20 krotnie mniej mocy obliczeniowej serwera niż znany cPanel czy 10 krotnie mniej niż Plesk Onyx i Direct Admin. Jest bardzo lekki, ale nie został pozbawiony zaawansowanych rozwiązań. Bardzo ważna kwestia, którą należy od razu poruszyć w przypadku tego panelu to brak zbędnych limitów, dostępne różne wersje serwerów HTTP (NGINX, Apache, OpenLiteSpeed), kilka wersji PHP w pełni konfigurowalnych (PHP 5.2 – PHP 7.4), ponad 100 dodatków dostępnych zawsze za darmo (PM2 dla node.js+npm+nvm+pm2; Java Project dla Java; Docker dla własnych obrazów; Python Manager; serwer poczty z SSL, DKIM, DMARC i SPF; i wiele innych). Bardzo ważna kwestia dotycząca panelu to zoptymalizowane bazy danych. Mamy od razu dostęp do różnego rodzaju serwerów baz danych: MySQL, MongoDB, PostgreSQL.

Projektant panelu nie zapomniał o naszym bezpieczeństwie. Panel pracuje zawsze w pełnym połączeniu SSL, zarówno sam panel, jak i dodatkowe aplikacje serwerowe takie jak poczta e-mail, serwer FTP czy bazy danych. Dodatkowo aaPanel został wyposażony w PHP Guardian, własny system Anti-Spam, Firewall z CDN oraz dodatkowym SYS Firewall blokującym to co zostanie przepuszczone przez podstawowy Firewall. Jeszcze ważniejsza kwestia to Firewall sprzętowy, w który wyposażona jest nasza serwerownia oraz przez którą przechodzą wszelkie połączenia z i do serwera.

Oferowany przez nas hosting dedykowany zawiera automatyczne kopie zapasowe. Jednak aaPanel dodatkowo pozwala użytkownikom na własne kopie bezpieczeństwa, które automatycznie wysyła po konfiguracji na zewnętrzny serwer FTP, chmurę AWS Google Cloud Storage i/lub Google Drive.

A co z szybkością? Jest niesamowita. Testowaliśmy wiele konkurencyjnych rozwiązań, często dostępnych w wyższych cenach. Żadna serwerownia nie potrafi dorównać prędkością naszych serwerów dostępnych w ofercie. Dla przykładu sklep internetowy oparty o PrestaShop 1.6 z ponad 10000 produktów (waga samej bazy danych 8 GB) bardzo często niedostępny z powodu przeciążenia serwerów lub niedostępności baz danych, przy pierwszym renderowaniu strony na komputerze PC klasy biurowe (C2D E8400, 4GB DDR3, 120 GB SSD, Intel GMA, łączem 40/40Mbps) w przypadku serwerów nazwa, az, home, slaska data, webh czy nawet kimsufi od ovh czas ten wynosił od 11 do 25 sekund. W przypadku naszej serwerowni, nawet przy dużych obciążeniu czas ten wynosi do 4 sekund!

Test wykonywaliśmy w narzędziu Google PageSpeed Insights.

Różnica jest kolosalna dzięki odpowiedniej optymalizacji dostarczonej wraz z aaPanel. Sesje zapisujemy w Redis, pliki tymczasowe TMP przerzucamy przez Memcached, a dodatkowo nasze PHP i HTML jest zoptymalizowane przez zintegrowany moduł WebSite Speed wraz z CDN dla obrazów w aaPanel. Całość działa wręcz wyśmienicie.

Ten sam sklep oparty o PrestaShop z użyciem PageSpeed Insights wykazywał w konkurencyjnych serwerowniach czas pierwszego renderowania strony na urządzeniach mobilnych od 8 do 20 sekund, u nas nie przekroczył nigdy 3 sekund.

Zapraszamy do skorzystania z oferty, przetestowania i przekonania się o możliwościach naszych serwerów. Jeśli nie zadowolą Ciebie wyniki, zwrócimy pieniądze.

W przypadku hostingu dedykowanego, możesz liczyć na naszą pomoc w przeniesieniu danych od starego operatora (pliki z FTP, bazy danych, poczta e-mail wraz z zawartością, pełna konfiguracja SSL dla domeny, DKIM, DMARC, SPF) – zrobimy to bezpłatnie.