W naszej ofercie klienci znajdą szybki i niezawodny hosting baz danych MSSQL 2017/2019 oraz MySQL 5.7/8.0. Gwarantujemy bezawaryjną pracę, krótki czas dostępu oraz SLA na poziomie 99% w skali roku. Hosting baz danych zabezpieczony jest automatycznym backupem wykonywanym codziennie o 1:00 w nocy, przetrzymywanym przez 30 dni!

Bazy danych w naszej ofercie posiadają ograniczenie maksymalnej objętości wynoszące 10 GB. Dzięki zastosowaniu macierzy dyskowych NVMe wraz z szybkimi procesorami Intel Xeon E5-2650 v3 oraz 128 GB pamięci DDR4 ECC z przyłączem do sieci publicznej 1 Gbps (sieć wewnętrzna 460 Gbps) obsługiwanie przez serwer kilkunastu dużych baz danych oraz kilkuset tysięcy połączeń nie stanowi żadnego problemu. Centrum baz danych znajduje się w Frankfurcie.

Gwarancja satysfakcji: przez pierwsze 7 dni od zawarcia umowy na usługę hostingu baz danych możesz testować usługę, a w przypadku niezadowolenia w każdej chwili zrezygnować – dostaniesz zwrot pełnej kwoty opłaconej usługi w ramach gwarancji.

Jako użytkownik otrzymujesz dane dostępowe do bazy danych, w tym: serwer bazy danych, porta bazy danych, nazwa użytkownika, hasło użytkownika. Oprócz zdalnych połączeń z bazą danych (limit 1000 równoczesnych połączeń wszystkich, 100 równoczesnych połączeń z tego samego adresu IP) otrzymujesz również dodatkowo dostęp do zarządzania bazą danych w Adminerze. Możesz również w Adminerze skonfigurować własny oddzielny backup bazy danych i udostępnić zaszyfrowany backup na własnym serwerze FTP lub sFTP!

Aktywacja baz danych następuje do 2 godzin od zaksięgowania wpłaty (karta płatnicza lub przelewy24).