Google Workspace bez abonamentu

Czy istnieje jeszcze jakaś możliwość korzystania z usługi Google Workspace (dawniej G Suite) bez konieczności płacenia abonamentu? Podobno Google wycofuje całkowicie usługi G Suite Free, więc jak można uniknąć abonamentu? Google Workspace bez abonamentu.

Google Workspace bez abonamentu

Istnieje możliwość uniknięcia płacenia abonamentu, jest kilka rozwiązań dla takiego zagadnienia:
1. Wykupić usługę Google Workspace EDU lub Non Profit i korzystać z niej legalnie w firmie – mamy wtedy cały pakiet z administracją na własność, jednak koszt jest dość spory. Mowa o kwocie od 10500,00 zł do 16800,00 zł brutto. Jesteśmy wtedy super administratorami pakietu, czyli posiadamy wszystkie uprawnienia do zarządzania, administracji, kontroli, dzienników, konsoli i API. Taki pakiet staje się naszą własnością i jest ważny dożywotnio. Google Workspace bez abonamentu dostępne jest pod tym adresem: link.
2. Możemy również zamówić same konta użytkowników przez StrefaGsuite.pl bez dostępu administracyjnego, korzystającego z Google Workspace 30GB. Tutaj również nie musimy płacić abonamentu, płatność jest jednorazowa. W przypadku 10 kont cena jest dużo niższa niż zakup pełnego pakietu. Sprawdź ofertę: link.

G Suite Free

Pakiet G Suite (Free) zostanie całkowicie wycofany z dniem 1 lipca 2022 roku, a każdy posiadający konto w tym pakiecie zmuszony zostanie do opłacenia abonamentu miesięcznego lub usunięcia usługi i przeniesienia wszystkich danych na własny serwer pocztowy. Proces jest na tyle skomplikowany, że klienci poszukują w dalszym ciągu alternatywy.

Zostaw komentarz