Frajerski research opinii i podkładka SEO z Gdańska

Research opinii i frajerzy na powitanie dnia

Jak to przy researchu poszukując opinii na temat jednej z dużych firm korporacyjnych z branży SEO niewywiązującej się z umowy na pozycjonowanie, można natrafić na takiego przysłowiowego pato-seowca, który ma odgórny zamysł wzięcia kasy za nic nie robienie.

Legalne oszustwo na SEO

W Kodeksie Karnym oznaczone to jest jako wyłudzenie z art. 286, jednak dobrze skonstruowana wielostronicowa umowa pisana drobnym drukiem pozwala z wyłudzenia zrobić legalny zarobek. W ten sposób postępuje np. firma IT MANAGEMENT Marcin Zygmunt z Gdańska.

legalne oszustwo seo IT MANAGEMENT Marcin Zygmunt

Pochwalanie tego rodzaju działań jest równoznaczne z ich akceptacją i stosowaniem. Przeglądając ofertę Marcina Zygmunt z Gdańska widzimy, że on również stosuje tego rodzaju praktyki. Ostrzegamy przed takimi firmami i nie zalecamy wchodzić z nimi w jakąkolwiek współpracę. Jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Lepiej przekazać darowiznę na jakąś fundację lub schronisko, niż dać zarobić tego typu osobom podających się za specjalistów. Pożal się panie pseudo specjalistów. Wiedzą co robić, jak legalnie oszukać klienta, potrafią się z tego śmiać i przyznawać do tego typu praktyk.

IT MANAGEMENT MARCIN ZYGMUNT SEO GDAŃSK 5832692933

Niestety firma Marcin Zygmunt z Gdańska przy ul. Podać ulice, zarejestrowana pod nr NIP, stosuje niewiedzę klientów dotycząca skutków pozycjonowania stron z wykorzystaniem niedozwolonych przez google technik tzw. spamu. Robi to z pełną świadomością, wiedząc iż nie musi gwarantować żadnych zysków pozycji dla słów kluczowych, a jak będą w nich nawet straty to zabezpiecza ich umowa. W ten sposób taka firma rozwija się dalej, a klienci przestają korzystać z usług SEO parząc się nimi i przechodzą na płatne reklamy AdWords.

Prawda jest taka, dobre SEO pozwala na skuteczne wybicie i utrzymanie domeny na wysokiej pozycji. Dobry pozycjoner zagwarantuje umownie minimalnie uzyskane pozycje w określonym czasie. Specjalista od SEO będzie pracować po 20h dziennie, żeby spełnić tą obietnicę. A co zrobi Pan Zygmunt? Przyjmie kasę, puści automat i pojedzie na wczasy. Umowę wykonał? Wykonał ja w godzinę i już nie musi pracować dla klienta.

W wątku Zygmunta przewija się słynna agencja ICEA, którą możemy porównać do działalności WeNet. Jaki jest jego związek z tymi firmami?

Mają w podobny sposób skonstruowane umowy. Niczego nie gwarantują.  

Wybieraj z najlepszych agencji SEO w Gdańsku.

Jeżeli szukasz niedużej agencji, która wykona dla Ciebie porządną usługę pozycjonowanie stron, to ECOWEB będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. My gwarantujemy uzyskanie wyników i naszą skuteczność. Skontaktuj się z nami, napisz wiadomość na adres [email protected] lub zadzwoń 500 754 990. Z przyjemnością wykonamy audyt Twojej strony, a jeśli posiadasz umowę z WeNet z której nie jesteś zadowolony to pomożemy w rozwiązaniu jej bez dodatkowych kosztów i zbędnych sporów sądowych.

Zostaw komentarz