Fortnite. Wymyśl hasło i wygraj 13500 V Bucks!

Zarejestruj swój udział w konkursie, podaj swoje dane i nick z gry, wymyśl hasło reklamowe dotyczące www.ecoweb.pl i prześlij wszystkie informacje najpóźniej do dnia 01.02.2022 roku. Do wygrania 13.500 V Bucks w Fortnite. Wygrywa gracz z największą ilością polubień swojego hasła reklamowego.

fortnitekonkurs

Konkurs Fortnite

Wszystkie nadesłane hasła dostępne będą od dnia 02.02.2022 roku pod adresem www.fortnite13500.pl, gdzie oceniający mogą zgłaszać swoje oceny. Do ocenienia prac wymagane jest posiadanie aktywnego konta w social media Facebook, Twitter, Google lub zarejestrowanego konta w www.fortnite13500.pl z adresem e-mail i poprawnymi danymi osobowymi.

Regulamin konkursu Fortnite 13500:

1. Organizatorem konkursu na zasadach przyrzeczenia publicznego jest serwis www.ecoweb.pl będący własnością firmy ECOWEB z siedzibą 32-540 Trzebinia, ul. Grunwaldzka 63B, NIP 6282184214.

2. Administratorem danych osobowych jest organizator konkursu. W konkursie obowiązuje polityka prywatności serwisu www.ecoweb.pl.
Regulamin konkursu znajduje się pod adresem https://www.ecoweb.pl/fortnite-wymysl-haslo-i-wygraj-13500-v-bucks/.

3. Zakończenie konkursu będzie w dniu 13.02.2022.

4. Nagrody zostaną wysłane na wskazany nick w grze Fortnite do 7 dni kalendarzowych od zakończenia konkursu.

5. Wymyślone hasło reklamowe związane z adresem www.ecoweb.pl i branżą reklamową, w postaci tekstu lub pliku graficznego z grafiką i tekstem, należy wysłać przez formularz znajdujący się pod adresem https://www.ecoweb.pl/fortnite-zgloszenie-do-konkursu/ najpóźniej do końca dnia 1 lutego 2022 roku. Zgłoszenia niezwiązane z adresem www.ecoweb.pl i branżą reklamową zostaną odrzucone, o czym poinformujemy w wiadomości e-mail.

6. Głosy zbierane są na stronie www.fortnite13500.pl, a ilość głosów oddanych na hasła reklamowe jest dostępna do publicznej wiadomości.

7. Zabrania się korzystania z systemów wymiany “polubień”. Zebrane głosy muszą być w sposób naturalny.

8. Zabrania się wysyłania wiadomości SPAM do konkursu przez e-mail, social media, SMS i w każdy inny sposób zgodnie z polityką SPAM oznaczoną w niniejszym regulaminie.

9. SPAM zgodnie z regulaminem oznacza wysłanie niezamówionej informacji lub oferty, wiadomości email lub SMS. Za SPAM uznaje się również taką samą treść wysłaną na adres e-mail, w wiadomości Social Media lub SMS do minimum 10 odbiorców.

10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości, SPAM, łamania regulaminu należy kierować na adres https://www.fortnite13500.pl/abuse/.

11. W przypadku wykrycia nieprawidłowości, działań niezgodnych z regulaminem, łamanie zasad regulaminu organizator konkursu przewiduje karę w postaci dyskwalifikacji, a głosy oddane w dyskwalifikowanej pracy zostaną usunięte całkowicie bez możliwości ponownego oddania głosu.

12. Głosy zbierane są od dnia 02.02.2022 za pośrednictwem konta zarejestrowanego email, logowania Facebook, logowania Twitter lub logowania Google w serwisie www.fortnite13500.pl.

13. Zabrania się oddawania głosów przez tą samą osobę kilkukrotnie na jedną lub więcej prac nadesłanych przez uczestników konkursu z wykorzystaniem różnych kont, różnych danych osobowych, tego samego adresu IP głosującego, tego samego adresu IP głosującego co adres IP osoby zgłaszającej pracę do konkursu, pod rygorem unieważnienia wszystkich oddanych głosów i blokady konta.

14. Nazwa FORTNITE, logo FORTNITE, nazwa V BUCKS są znakami towarowymi należącymi do firmy “Epic Games, Inc.” i nie są produktami sprzedaży firmy ECOWEB, a wykorzystywane są w dobrej wierze przez ECOWEB do nieodpłatnego promowania marki “Epic Games, Inc.” oraz gry na komputery PC, konsole PS i XBOX w postaci Fortnite, w ramach realizacji własnego konkursu na podstawie przyrzeczenia publicznego. Wszelkie prawa autorskie dla znaku towarowego graficznego i słownego FORTNITE, V BUCKS należą do “Epic Games, Inc.”.

15. Podmiotem odpowiedzialnym za odprowadzenie podatku od nagrody jest organizator konkursu. Wartość nagrody w dniu organizacji konkursu tj. 24.01.2022 wynosi 280,00 zł brutto.

16. Wyrażam zgodę na publikację mojego nicku z gry Fortnite wraz z nadesłaną moją pracą konkursową w celach realizacji zadań konkursowych określonych niniejszym regulaminem.

17. Z momentem rozstrzygnięcia konkursu oraz wygranej o której zostanę powiadomiony wiadomością e-mail w dniu 13.02.2022 o godzinie 23:59 czasu europejskiego dla Warszawy, przekazuję wszelkie prawa autorskie zbywalne i niezbywalne do nadesłanej przeze mnie pracy konkursowej, jej elementów, grafik, zdjęć, tekstów, w całości organizatorowi konkursu.

18. Konkurs organizowany jest zgodnie z obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej przepisami art. 919-921 Kodeksu Cywilnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *