Darmowy audyt strony lub sklepu

darmowy audyt strony sklepu internetowego pozycjonowanie optymalizacja

Szukasz darmowego audytu twojej strony lub sklepu internetowego? Chcesz sprawdzić swoją optymalizację pod kątem SEO? Twoja domena i podstrony indeksują się bardzo długo? Masz lepsze zaplecze linkowania niż konkurencja, a do tego niższe pozycje? Nie możesz uzyskać TOP10 w Google mimo porządnego linkbuildingu?

Zamów darmowy audyt SEO twojej strony

Odpowiedzią na to pytanie jest skorzystanie z darmowego audytu Twojej domeny, którą ECOWEB może dla Ciebie wykonać. W ramach audytu otrzymasz dostęp do naszego panelu, z którego uzyskasz informacje co musisz zmienić celem lepszej optymalizacji. Zamawiając audyt, możesz również podać pozycjonowane słowa kluczowe, a my realizując audyt będziemy optymalizować go pod te frazy. Jeśli nie masz słów kluczowych – nic się nie dzieje. Audyt zrealizujemy z proponowanymi przez narzędzia słowami kluczowymi.

Do audytu wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne narzędzia takie jak Ahrefs, MOZ, Alexa, Google PageSpeed.

Co dalej? To już zależy od Ciebie.

Jeżeli zajmujesz się osobiście pozycjonowaniem, możesz samemu wykonać optymalizację zgodnie z dostarczonym raportem lub powierzyć ją nam zgodnie z cennikiem optymalizacji stron.

Konkurencja nie wyrabia w pozycjonowaniu?

Napisz do nas, z chęcią pomożemy Tobie w pozycjonowaniu strony – oczywiście jeśli nie pozycjonujemy już innej strony z twojej branży. Ceny ustalimy indywidualnie. Może nie mamy niskich cen abonamentu, za to dajemy Tobie gwarancję czasową na uzyskanie konkretnych wyników. Wcześniej jednak musimy wykonać audyt, sprawdzić co możemy Tobie zaoferować, a gdy podejmiemy się zadania to w pierwszej kolejności porządnie zoptymalizować twoją witrynę i zbudować naprawdę mocne zaplecze linkowania.

Jak zamówić darmowy audyt SEO?

Wystarczy przejść pod adres: https://www.ecoweb.pl/zamow-darmowy-audyt-seo/, wypełnić formularz i potwierdzić własność domeny.