Brak efektów, gwarancji i pieniędzy. SEO pod lupą.

Bardzo duża agencji SEO w Polsce, bo przeszło ponad 60% wszystkich dostępnych, a w szczególności tych największych korporacji z powiązaniami politycznymi stosuje umowy nie dające żadnej gwarancji wyników i efektów oraz tak jak w przypadku umów telekomunikacyjnych stosują kary za zerwanie umowy w związku z brakiem tych efektów.

Brak efektów, gwarancji i pieniędzy. Agencje SEO pod lupą.

Na cały ten proceder jest przyzwolenie w naszym kraju, gdyż my – małe agencje nie możemy “podskakiwać” dużym “chłopcom”. Każda próba może skończyć się np zniszczeniem opinii w internecie, na której nam zawsze bardzo zależy.

Prześwietlamy grupę ICEA od SEO.

Tak jak w przypadku innych kolosów, również grupa ICEA bierze pieniądze za popijanie gorącej kawki oraz “wylegiwanie się na kubańskich plażach”. Nie za usługę pozycjonowania. W swoich umowach niczego nie gwarantują, nie dają gwarancji wyników i efektów, stosują kluczki prawne ograniczające możliwość bezproblemowego zerwania umowy.

Prawdziwe opinie o ICEA Group z Poznania

W Google jest dużo opinii wyglądających jakby pisał je robót i automat. Przeglądając kilka z nich, możemy dojść do zdania, iż pisze je ta sama osoba tylko z innego konta. I nie mylimy się. Większość opinii pisana jest przez pracowników ICEA, do czego wielokrotnie przyznawali się w mediach społecznościowych. Dla nich to sposób na reklamę. Nie byłoby w tym nic złego, jeśli ich usługa pozycjonowania byłaby rzetelnie zrealizowana, a efekty byłyby widoczne.

Jak działają korporacje SEO?

Najważniejsze to zdobyć klienta, obiecać w rozmowie telefonicznej, podpisać umowę, przyjąć płatność, zaspamować internet i spijać piankę z kawy. Poruszona kwestia spamowania nie jest przypadkowa. Mianowicie ICEA spamuje różnego rodzaju publiczne katalogi tekstami wymieszanymi w aplikacjach typu SEO Bohater, a same teksty nawet dla Google są niezrozumiałe oraz bezwartościowe. Tym samym nieindeksowane. Tego typu działania są zakazane i nie należą do dobrych praktyk SEO. Małe agencje zatrudniają copywriterow i puszą profesjonalne teksty z wykorzystaniem synonimów, które w każdej formie po wymieszaniu dają artykuł zrozumiały, spójny i tematyczny. W przypadku ICEA jest to zbiór losowych słów, np. cytuję “vereni crack tipy lidl rolety na okna turbulence obvykly stupnice”. Albo “Chrystus rozbierać dziewica rolety do okien penetracja rura”. Artykuły trafiają na domeny o bardzo niskich wartościach Domain Rating oraz URL Rating.l, często nie przekraczając 1 punkta. Według korporacyjnych agencji to są wartościowe teksty i linki, a według ciebie?

Tego typu działania przynoszą w 10% chwilowy wzrost, po czym nurkują w wynikach w dół, a nawet otrzymują filtry od Google za spam. Nie popieramy tego rodzaju działań.

Jednak, najgorsze w tym wszystkim jest to, że korporacje SEO nie dają nam żadnych gwarancji. I na powyższym przykładzie pokazujemy jak zabezpieczają się te korporacje. Czyli zawierają umowę z nami, włączają automat spamerski i spamują. O poprawnej optymalizacji naszej strony czy sklepu również możemy marzyć. Nikt do niego nawet nie zagladnie. W umowie nie mamy żadnej gwarancji, za to mamy kluczki prawne przez które rezygnacja może być bardzo kosztowna dla nas. W efekcie ta korporacja SEO i jej pracownicy, popijają kolejna kawę, gdy my denerwujemy i zastanawiamy się, kiedy będą efekty?

Nasza odpowiedź. Nigdy lub za kilka lat lub za kilkaset tysięcy zapłaconych za usługę która można było wykonać za kilka tysięcy.

Przejdź do ECOWEB jeszcze dziś!

Jeżeli szukasz niedużej agencji, która wykona dla Ciebie porządną usługę pozycjonowanie stron, to ECOWEB będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. My gwarantujemy uzyskanie wyników i naszą skuteczność. Skontaktuj się z nami, napisz wiadomość na adres [email protected] lub zadzwoń 500 754 990. Z przyjemnością wykonamy audyt Twojej strony, a jeśli posiadasz umowę z WeNet z której nie jesteś zadowolony to pomożemy w rozwiązaniu jej bez dodatkowych kosztów i zbędnych sporów sądowych.

Zostaw komentarz